www.touanda.pl

Każdą grafikę staram się tak zaprojektować tak, aby wisior odznaczał się wyjątkowym klimatem, kolorystyką i formą. Są to zarówno ręcznie rysowane grafiki jak i miniaturowe reprodukcje moich prac. Ostatnio w ofercie pojawiły się również duże (średnica 5cm) przypinki - idealne jako ozdoba na plecak, torbę, czy ulubioną kurtkę lub szal oraz broszki.

POKAŻ KOMENTARZE     Ilość: 1 DODAJ KOMENTARZ
DODAJ WPIS DO KSIĘGI GOŚCI
 • IMIĘ / NICK: Marcin/ Leopardi
  DATA WPISU: 11-09-2016
  Hej. Widzę, że pora na nowy wpis, ta cisza i biel niezapisana jest jakimś nieporozumieniem chyba wobec Twojej Twórczości :) Od kilku lat zachwycam się Twoją pracą, rysunkiem, grafiką - wcześniej nie spotkałem tak niezwykłych kresek i kropek.. Polecam Twe prace gdzie tylko mogę, zasługujesz na każdy Wernisaż i propozycję współpracy. Oby tak dalej! Ściskam i czekam na więcej. Do zobaczenia! :* :)
 • IMIĘ / NICK: van Worden
  DATA WPISU: 03-11-2014
  Jestem tu pierwszy raz - i oddycham Pani światem, zaczarowany. Będę wracał :)
 • IMIĘ / NICK: plot3d.pl
  DATA WPISU: 24-04-2014
  Bardzo fajne prace. Oby tak dalej!
 • IMIĘ / NICK: Joana Wing
  DATA WPISU: 08-12-2013
  Odwiedzam to miejsce często i za każdym razem widzę coś nowego :) Dzięki Twoim pracom Touanda Art, mogę przenieść się do krainy marzeń, w której to pozostaję bardzo chętnie. Moja wyobraźnia częstuje się i objada do woli, co wprawia mnie w wyśmienity nastrój. Dziękuję!

mail: touanda@op.pl | tel: 535 800 756

 Powered by: www.cdx.pl